Penny Market akční letáky (3 nové)


Archiv letáků (774)

Příští leták vychází 27.1.

archiveDalší z archivu

Penny market

Penny market s.r.o. je vlastněná zahraniční společností REWE. Řetězce prodávají převážně české potraviny diskontním způsobem. Diskonty Penny se zaměřují také ve větší míře na BIO potraviny jako je BIO mléko, BIO máslo, BIO jogurt atd. Dále pak elektroniku a spotřební zboží, domácí potřeby, textil, hračky, boty. Ve všech supermarketech Penny lze platit platební kartou.

Penny market leták

Penny market akční leták vychází každý pátek a platí až do čtvrtka. Na osmi stranách letáku najdete množství akčních cen a slev v celé šíři sortimentu Penny marketu. Vychází jednak v tištěné podobě, druhak si můžete vždy aktuální leták prohlédnout zde. ​  

Penny market akční leták

Akční leták společnosti Penny vychází dvakrát do týdne. Méně obsáhlý leták Penny s platností 2 dní vychází v pondělí a leták s větší nabídkou vychází v pátek a má platnost do středy. Čas od času má i řetězec Penny tématický týden např. Italský týden.

Sortiment

V obchodech Penny zákazníci naleznou jak nabídku potravin tak vybrané spotřební zboží, které nabízí dle aktuálního letáku Penny. I společnost Penny nabízí svým zákazníků své privátní značky, výběr BIO potravin, DIA výrobky, maso od českých řezníků a zeleninu a ovoce od českých farmářů.

Akce a Slevy Penny

Pro své věrné zákazníky si společnost Penny, kromě svých akčních cen ve svém akčním letáku Penny, připravila Penny kartu. S Penny kartou mají zákazníci vybrané produkty za zajímavé ceny, pravidelnou týdenní nabídku produktů za nižší ceny a speciální věrnostní akce.

Prodejny Penny market

V ČR je již více než 340 prodejen Penny Market, pobočky nalezneme téměř v každém větším městě. Penny Market je také rozšířen v dalších zemích Evropy.

O řetězci

Společnost Penny působí v ČR již od roku 1997 a spadá pod mezinárodní obchodní řetězec REWE.