Jysk akční letáky (4 nové)


Archiv letáků (343)

Příští leták vychází 9.4.

archiveDalší z archivu

Jysk akční leták

Akční leták obchodu Jysk vychází každý čtvrtek s platností na 14 dní a občas vychází speciální akční leták Jysk s platností na jeden týden.

Sortiment

V nabídce obchodů Jysk nalezneme moderní trendy pro bydlení. Jedná se o nábytek, matrace, rošty, koberce, bytový textil a dekorační předměty. Obývací pokoje - obývací stěny, sedací soupravy, pohovky, konferenční stolky, servírovací stolky, taburety, komody, křesla, koberce, bytová dekorace a doplňky Jídelny - jídelní soupavy, stoly, židle, prostírání Ložnice - postele, skříně, noční stolky, přikrývky, povlečení, polštáře, matrace Dětské pokoje - dětské židle, patrové postele, psací stoly Kancelářský nábytek - pc stoly, kancelářské židle Koupelny - koupelnový nábytek, ručníky, závěsy, předložky

Akce a slevy

Kromě akční nabídky v akčním letáku Jysk, připravuje společnost pro své zákazníky řadu výrobků s označením Price Star. Jedná se o výrobky za opravdu nízké ceny. Dále mohou zákazníci využívat akční hromadné slevy na určitý druh výrobků z širokého sortimentu. Velice zajímavou možností je vyzkoušení matrací Gold po dobu 100dní.

Obchody Jysk

V současné době má společnost Jysk 29 poboček a neustále se snaží o otevírání nových. Prodejny najdeme ve větších městech např.: Pardubice, Praha, Přerov, Plzeň.

O řetězci

První obchod otevřel Jysk v roce 1979 v Dánsku. Od té doby se stal mezinárodním maloobchodním řetězcem prodávajícím vše pro domov. Pobočky má již společnost Jysk v 35 zemích celého světa. V ČR působí společnost od roku 2003, kdy byla otevřena první prodejna v Praze na Černém Mostě. Jisk nábytek leták Často Jysk hledáte: Jisk, Jisk nábytek leták.