BILLA akční letáky (4 nové)


Archiv letáků (1156)

Příští leták vychází 27.1.

archiveDalší z archivu

Leták Billa

Akční leták vychází každý týden ve středu, ve 3 provedení: malý leták Billa, velký a speciální akční leták Billa. Po té na začátku měsíce speciální nabídka s platností 1. měsíc.

Sortiment

V sortimentu obchodů Billa najdeme širokou škálu značek a to i koncernových, jako např. Clever, Naše Bio, Vocílka, BILLA značka, MY.

Akce a slevy

Billa má pro své věrné zákazníky připraven Bonus Club, který přináší výhodné ceny, Bonus Club propagují v letáku Billa, a navíc na webových stránkách lze nalézt inspiraci v podobě receptů. Webové stránky dále nabízí přehled všech akcí a magazínů, historii firmy, přehled prodejen, nabídku zaměstnání a sortimentu.

Obchody Billa

V ČR je již kolem 200 poboček, a to nejen ve větších městech jako v Praze, Brně, Českých Budějovicích atd.

O řetězci

Historie řetězce Billa sahá do 50. let 20.století. V současné době spadají filiálky Billa pod německou skupinu REWE, která je největším obchodním řetězcem potravin v Evropě. První supermarket Billa v ČR byl otevřen v Brně, ul. Stránského roku 1991. Již na počátku 90.let začala expanze firmy do dalších evropských zemí.

Billa

Billa s.r.o. provozuje v Česku zhruba 200 supermarketů. Zaměřuje se na prodej čerstvých potravin, snaží se nabízet co nejvyšší kvalitu a široký sortiment. Některé potraviny prodává po vlastní značkou Clever, která má dobrý poměr cena / kvalita. Výrobky Clever jsou rovněž propagování v akčním letáku.

Billa akční leták

Billa akční leták vychází každou středu a platí do následujícího úterý. Vydávají se celkem 3 vydání: malé supermarkety, velké supermarkety a kombinovaný leták. Dále se vydávají speciální letáky k různým příležitostem, například "Víno měsíce" nebo "Vánoční leták".