Tesco akční letáky (3 nové)


Archiv letáků (1346)

Příští leták vychází 29.1.

archiveDalší z archivu

Tesco akční leták

Akční letáky Tesco vychází každou středu a to v provedení pro velký hypermarket, malý hypermarket, supermarket a pro Tesco expres. Platnost nabídky je vždy do následujícího úterý. Tesco mimo rozsáhlé letáky vydává příležitostně i speciální nabídky.

Sortiment Tesco

Tesco patří mezi obchody se širokým sortimentem. Nalezneme zde širokou škálu potravin, ať už tradičních značek tak i privátních, ale také širokou nabídku pro domácnost, zahradu, dílnu. Navíc můžeme v Tesco obchodech obohatit i svůj šatník oblečením F&F a udělat radost dětem koupí nějaké hračky.

Akce a slevy

Společnost Tesco nabízí svým věrným zákazníkům pravidelnou nabídku zajímavých slev, ale také výhody v rámci věrnostního programu Tesco Clubcard. Zákazníci obdrží za nákup body, které se jim sčítají a poté v určitých intervalech promění v poukázku na nákup, která jim příjde domů poštou. Zákazníci s Tesco Clubcard mají vybrané výrobky za zajímavější ceny.

Obchody

Obchody Tesco jsou poměrně dost rozšířené jak ve větších městech tak i v těch menších. Různé druhy obchodu Tesco jsou rozmístěny dle potřeb zákazníků. Ve větších městech najdeme velké hypermarkety, které mají otevřeno i 24 hodin 7 dní v týdnu.

O řetězci

Historie řetězce Tesco sahá až do roku 1919, kdy začal obchodovat Jack Cohen se svými společníky ve Velké Británii. Tesco vstoupilo na český trh a do střední Evropy  v roce 1996 a od té doby se dynamicky rozrůstá. Tesco se snaží zákazníkovi přizpůsobit různou formou obchodu a v roce 2012 spouští jako první řetězec v ČR nakupování přes internet.

Akční leták Tesco

Tesco Stores Česká republika provozuje v Česku hypermarkety, supermarkety a obchodní domy My. Tento britský obchodní řetězec Je jedním z největších maloobchodních prodejců v Čechách i na světě. Tesco se snaží prodávát výrobky za co nejnižší ceny. Není proto překvapením, že jako jeden z hlavních marketingových nástrojů využívá akční letáky - Tesco - s aktuálními akčními cenami a slevami.

Tesco akčí leták

Tesco leták vychází pravidelně každou středu a platí do následujícího úterý. Vydáván je zvláštní leták pro velké hypermarkety a obchodní domy, malé hypermarkety a supermarkety. Dále vychází pravidelně i leták "speciální slevy", který na čtyřek stranách propaguje slevy a výprodeje hlavně elektroniky, domácích potřeb a spotřebního zboží.  Mimo to vychází i speciální letáky k různým příležitostem jako jsou vánoční a letní výprodeje, velikonoční letáky a různé slevy. V akčních letácích najdete vždy aktuální akční ceny, slevy a výprodeje v celé šíři sortimentu Tesco. Především potravin, elektroniky, domácích potřeb, spotřebního zboží, sportovních potřeb atd. Tesco leták příští týden Často také hledáte jako Tesko, Tesko leták