Albert akční letáky (4 nové)


Archiv letáků (984)

Příští leták vychází 8.4.

archiveDalší z archivu

Albert supermarket

Supermarkety Albert vlastní nizozemská společnost Ahold a.s.. Supermarkety Albert najdete hlavně v oblastech s vysokou hustotou obyvatel, v centrech měst. Řetězec se zaměřuje především na prodej potravin. Cílem je poskytovat vysokou kvalitu a služby a veliký sortiment. Albert prodává zboží i pod koncernovou značkou Euro shopper. V nabídce jsou rovněž BIO potraviny jako BIO mléko, BIO jogurt atd.

Albert leták

Leták Albert je vydáván každý týden ve středu a platí do úterý. Obsahuje množství akčních cen, slev a výprodejů zboží. Najdete ho ve Vašich schránkách nebo na těchto stránkách.

Akční letáky

Aktuální leták vychází každý týden ve středu. Jeden speciální leták pro hypermarket, jeden pro supermarket a občas je nabídka zpestřena o speciální nabídku, zaměřenou na určitou cílovou oblast, například nářadí.

O řetězci Albert

Kořeny společnosti Albert sahají až na konec 19.století v Nizozemí. V roce 1973 je založena společnost Ahold a rozrůstá se nejen v Nizozemí, ale i v zahraničí. V ČR se začíná společnost rozrůstat v letech 2000 - 2001, propaguje se akčním letákem Albert.

Sortiment

V rámci obchodů Albert naleznete komfortní úplný nákup, během něhož máte možnost vybírat nejen z širokého sortimentu potravin a nepotravinového zboží, ale využít i některé ze služeb umístěných v obchodech před vstupem do prodejen Albert. Dále si můžete vybrat z privátních značek jako např. Albert Quality, Albert Excellent a Albert Bio.

Akce a slevy

Pro své zákazníky má řetězec zdarma k dispozici magazín Albert v kuchyni, ale také speciální odměny za nákup, které jsou nasměrovány především na děti, například oblíbená akce Albert šmoulové.

Pobočky

V současné době provozuje společnost Ahold Czech Republic, a.s. více než 280 prodejen supermarketů a hypermarketů Albert, včetně bývalých prodejen Hypernova. Pobočku nalezneme téměř v každém větším i menším městě, Praha, Brno, Plzeň, Ostrava atd.