Globus akční letáky (5 aktuálních)


Archiv letáků (1906)

Příští leták vychází 30.1.

archiveDalší z archivu

Globus Akční leták

Akční leták Globus vychází vždy ve středu a platí do úterý příštího týdne. Poté jsou zákazníkům také k dispozici speciální katalogy Globus jako např. výprodejové akce, vánoční výprodej, letní výprodej, nabídka pro nejmenší a podobně.

Sortiment v letácích

V Globusu najdeme široký sortiment jak potravin tak i nepotravinářského zboží, jako např. potřeby pro kutily, drobnou elektroniku, hračky, knihy, jízdní kola, kancelářské potřeby, potřeby do kuchyně atd. Pro zákazníky je také lákavá nabídka čerstvého pečiva z vlastní pekárny a rovněž čerstvé maso přímo od řezníka.

Akce a slevy v letáku

Samozřejmostí je v Globusu poskytnutí záruky a záruka vrácení peněz v případě nespokojenosti, dále také speciální akce pro členy Mimi klubu, nebo podpora bezlepkových produktů. Novinkou je také věrnostní Globus Bonus pro věrné zákazníky. Garance se vztahuje i na akční ceny uvedené v letáku.

Obchody Globus

V současnosti má své prodejny v Brně, Olomouci, Liberci, Pardubicích, Praze, Opavě, Chomutově, dále v Ústí nad Labem, v Českých Budějovicích, v Liberci, v Karlových Varech a na dalších místech. Obchody Globus se propagují společným letákem.

O řetězci

V roce 1828 si v sárském St. Wendelu otevřel pan Franz Bruch malý obchod s potravinami, čímž dal založit budoucí firmě Globus. První prodejna Globus v české republice byla otevřena v roce 1996, byl to vůbec první hypermarket v České republice.