IKEA akční letáky (1 nový)


Archiv letáků (44)

Příští leták vychází 1.8.

Ikea katalogy

Katalogy Ikea vychází v podobě několika katalogů několikrát do roka. Katalogy mají platnost až po dobu jednoho roku, obsahují nákytek a bytové doplňky, např. kuchyně, šatní skříně, zahradní nábytek. Ikea vydává i akční letáky a newslettery informující o aktuálních slevách a výprodejích. Aktuální je katalog Ikea 2013, je připravený katalog 2014, který u nás najdete a můžete jej online prolistovat.

Akce slevy a výprodeje

Cenová politika Ikea zahrnuje množství různých prodejních akcí, slev a výprodejů.Velmi oblíbené jsou výprodeje na konci roku  a noční výprodeje. Těšit se můžete i na slevy i o více než 50%. 

Nabídka obchodů IKEA

Jídelny - nádobí, příbory, skleněné nádobí, prostírání Pohovky a křesla IKEA - modulové, kožené, rozkládací pohovky, ratanový nábytek, potahy, křesla Postele a matrace IKEA - manželské postele, matrace, palandy, patrové postele, rozkládací pohovky, dětské postýlky Psací stoly - konferenční stolky, pc stoly Ikea nábytek Stoly - noční stolky, konferenční stolky, jídelní stoly, barové stolky Vaření - Hrnce a pánve, pokličky, nádobí na pečení, nože Židle - židle IKEA, stolice, lavice, sedačky Úložné systémy - knihovny, skříňky a příborníky, police, pořadače, šatní skříně, komody Osvětlení - lampy, vestavné osvětlení, stolní, nástěnné lampy, stropní svítidla, stínidla, dekorativní osvětlení Koupelnový nábytek - skříňky, police IKEA, umyvadla a baterie Dekorace a zrcadla - rámy, zrcadla, hodiny, svícny a svíčky, květináče, vázy Textil a koberce IKEA - ložní prádlo, přikrývky a polštáře, koberce, závěsy, rolety, markýzy, metrážové koberce, kusové koberce, péče o nábytek Dětská Ikea nábytek - dětské matrace, dětské postýlky a další dětské zboží v katalogu Ikea nábytek. Služby Ikea nábytek Plánovač prostor - počítačový návrh nové kuchyně, ložnice v pc programu na www.ikea.cz IKEA dětem - vozíky na děti, přebalovací pulty, mikrovlná trouba, dětské menui, soutěže pro děti Katalog Ikea nábytek na prodejnách Transportní služba - odvoz zboží k Vám domů za poplatek Vrácení zboží - nepoužité zboží můžete do 90 dnů (120 dnů Ikea family) a dostane kupní cenu zpět. Finanční služby - pomoc s financování nákupů v Ikea nábytek Doporučujeme vám přímo navštívit tyto stránky nábytku Ikea: www.ikea.cz vyprodej, www.ikea.cz kuchyne, www.ikea.cz pohovky, www.ikea.cz ikeafamily, www.ikea.cz planovackuchyne

Obchody IKEA

Společnost Ikea má své obchodní domy pouze ve velkých městech, Praha - Černý Most a Zličín, Brno - AVION Shopping Park a Ostrava.

O řetězci

Historie společnosti Ikea se začíná psát v roce 1943 v jižním Švédsku a od té doby se rozrostla do 26 zemí, kde má do hromady 298 poboček.