
Objevte akční slevy v Lidlu od 16.6.
Od pondělí 16.6. v obchodech Lidl najdete skvělé produkty za super ceny! Nabízíme potah se zipem, který je pratelný v pračce do 60 °C a ideální na prádlo. Dále máme polštář na podporu šíje s materiálem z polyesteru, který je vzdušný a vhodný pro teplé roční období.
Nezapomeňte na žerzejové napínací prostěradlo z 100% bavlny, které usnadňuje povlékání díky zapínání na zip. V nabídce je také ložní povlečení z 100% bavlny, které zahrnuje přikrývku a polštář.
Dalšími produkty jsou polštář a prošívaná přikrývka z jemné mikrotkaniny, která pohlcuje vlhkost a vytváří příjemné klima pro spánek.
Nabídka platí od 16.6. do 22.6.2025 nebo do vyprodání zásob. Ceny jsou bez dekorace a platí pouze v obvyklém množství. Těšíme se na vaši návštěvu!