Auto Kelly - náhradní díly

Auto Kelly

Auto Kelly je největším českým distributorem náhradních dílů pro automobily a autopříslušenství. Auto kelly je dodavatelem dílů jak renomovaných značek, tak prodává náhradní díly i pod svou vlastní značkou Starline. V Česku provozuje přes 50 vlastních poboček. V posledních letech expandovalo Auto Kelly také na Slovensko, Maďarsko, Bulharsko, Srbsko a Rumunsko.

Momentálně pro Vás nemáme aktuální leták Auto Kelly Můžete si prohlédnout předchozí letáky.

Auto Kelly autoservis

Do tohoto konceptu je v současné době zapojeno přes 150 autoservisů, které poskytují srovnatelné služby s autorizovanými autoservisy, ale za podstatně cenově výhodnějších podmínek. Auto Kelly spolupracuje na opravách havarovaných automobilů s Českou Pojišťovnou.

Sortiment Auto Kelly

Centrální sklad Auto Kelly v Praze 9 zahrnuje praktický celou škálu náhradních dílů pro automobily:

  • Autobaterie, autodoplňky, autochemie, skla, brzdové čelisti, destičky, kotouče, filtry, homokinetické klouby, poloosy
  • Chladiče, klimatizace a topení, karosářské díly, lanovody, ložiska, manžety, maziva, oleje, provozní kapaliny, pneumatiky
  • Pružiny, pérování, řemeny, lana, zapalovací kabely, spojky, startéry, aleternátory, stěrače, světla, blikače, svíčky, žhaviče, termostaty
  • Těsnění, tlumiče, vodní pumpy, výfuky, zpětná zrcátka, žárovky

Výrobci náhradních dílů

Kromě svojí značky Starline dodává Auto Kelly náhradní díly a autodíly i od renomovaných značek jako Beru, Bosch, Brisk, Castrol, Coyote, Hella, Monroe, Shell, SKF, Soudal, Texaco, Varta, Osram, Ferodo a mnoha dalších.

Přejeme vám příjemné slevy, akce a výprodeje v Auto Kely.Každý nový leták Auto Kelly na muj email
... a o slevách vím jako první!