Proton akční letáky


Archiv letáků (13)

Proton elektro

Proton elektro je síť malých prodejců elektroniky a elektrospotřebičů organizovaná společností HP Tronic Zlín. Prodejny Proton jsou spíše menší, což jim umožňuje dostat se i do velmi malých měst. Komunikační nástrojem uskupení je především Proton akční leták, který vychází pravidelně každý měsíc.
Sortiment domácí spotřebiče (ledničky, mrazničky, elektrické sporáky, varné desky, trouby, mikrovlné trouby, pračky, myčky nádobí,klimatizace) audio, video (LCD, LED a plazma televize, DVB-T, DVB-S set-top boxy, satelitní komplety, DVD, HDD rekordéry) počítače a přislušenství (notebooky, netbooky, herní konzole, LCD monitory, tiskárny) foto-videotechnika a příslušenství (digitální fotoaparáty, kompakty, zrcadlovky, videokamery, objektivy, paměťové karty, stativy) mobilní telefony, PDA, GPS navigace zahradní technika (sekačky, drtičky, křovinořezy, kompresory, motorové pily, úhlové brusky, vrtačky, soustruhy, míchačky)

Proton leták

Proton akční leták vychází pravidelně jedenkrát měsíčně. Nabízí množství slev, výprodejů a akčních cen. Mimo to vychází i speciální letáky k různým příležitostem jako jsou: vánoční výprodej, velikonoční nabídka, letní slevy apod.